Congratulations to this week’s top performing Classes!

1 Class 1C - Jindalee State School 3,653
2 Class CLASS_TI - Moonta Area School 3,512
3 Class PREP - Mt Stuart Primary School 3,103
4 Class 4F - Penguin District School (Birth to 10) 2,732
5 Class CLASS-NORTH-6-DAVIES - Trinity College - Main North Rd 2,405
6 Class 6-2017 - Mid North Christian School 2,239
7 Class TOPAZCOMMUNITY - Truganina South Primary School 1,860
8 Class L4 - Stradbroke Primary School 1,841
9 Class 1SU - Spreyton Primary School 1,834
10 Class 3M - St Bernard's Batemans Bay 1,828
11 Class L7 - Stradbroke Primary School 1,824
12 Class 1B - St Michael's School 1,721
13 Class ROOM1 - Norwood Primary School 1,594
14 Class P2 - Westbourne Park Primary School 1,560
15 Class 1-JAEGER-DEANE - Lauderdale Primary School 1,516
16 Class F4 - Stradbroke Primary School 1,477
17 Class 45A - Katoomba Public School 1,414
18 Class MATHSCLASS3 - Gumeracha Primary School 1,397
19 Class 4B2016 - St Michael's School 1,330
20 Class RM2017 - St Michael's School 1,302
21 Class 2LN - Jindalee State School 1,203
22 Class 34THOW - East Devonport Primary School 1,077
23 Class 1C - Tamworth Public School 946
24 Class 2A - Danebank Anglican School for Girls 915
25 Class PREP_BATT - Scotch Oakburn College - 74 Elphin Road 902
26 Class YEAR_3_LONG - Scotch Oakburn College - 74 Elphin Road 829
27 Class D4DOLPHINS - Marryatville Primary School 814
28 Class 4-LAMBERT - Lauderdale Primary School 796
29 Class 1-2PIERCE_JONES - Bicheno Primary School 791
30 Class CLASS-NORTH-1-GOBLE - Trinity College - Main North Rd 780
31 Class GREYFREEMAN - Trinity College - Main North Rd 749
32 Class MRSWEEKS2-3 - Channel Christian School 737
33 Class STAGE1WHITE - Point Clare Public School 736
34 Class HB30_2017 - Golden Grove Primary School 712
35 Class 613 - Mark Oliphant College 671
36 Class MATHSCLASS4 - Gumeracha Primary School 627
37 Class AMETHYSTCOMMUNITY - Truganina South Primary School 618
38 Class 2JB2017 - Parramatta Public School 612
39 Class 1-2T - Penguin District School (Birth to 10) 609
40 Class 12R - St Peter Julian Eymard School 581
41 Class THREE-FOUR-BIRCH - West Ulverstone Primary School 574
42 Class 2VA - Burgmann Anglican School 563
43 Class 1O - St Francis of Assisi School 558
44 Class S1 - Marryatville Primary School 554
45 Class PRE-PRIMARY-TEAL - St John Bosco College 550
46 Class 01C - Truganina P-9 College 547
47 Class PREPM - Penguin District School (Birth to 10) 544
48 Class 2A - St Brigid's Primary School 512
49 Class 1M2017 - Berwick Lodge Primary School 505
50 Class DIAMONDCOMMUNITY - Truganina South Primary School 470
51 Class MAM - Mt Eliza North Primary School 467
52 Class PP2 - Floreat Park Primary School 461
53 Class STAGE1ORANGE - Point Clare Public School 428
54 Class 0LO - Pleasant Street Primary School 416
55 Class KW - St Clare's Primary School 413
56 Class 3W - Burnie Primary School 409
57 Class K-NAVY - John XXIII Catholic Primary School 402
58 Class 1C - Casula Public School 397
59 Class 2MB - St Agnes Primary School 393
60 Class 12MOORE - East Devonport Primary School 365
61 Class PREP_NEVILLE - Scotch Oakburn College - 74 Elphin Road 353
62 Class 1-2C - Glenmore Road Public School 346
63 Class 2C - Truganina P-9 College 343
64 Class 2-3 - Westbury Primary School 343
65 Class YEAR-1-PURPLE - St John Bosco College 341
66 Class 2F - St Francis of Assisi School 335
67 Class MAH - Mt Eliza North Primary School 333
68 Class JUNIOR_T - St Gabriel's Primary School 331
69 Class 45WEEDON - East Devonport Primary School 329
70 Class YEAR_1 - Arkana College 328
71 Class 8 - Wickham Primary School 323
72 Class 2K - Jerrabomberra Public School 322
73 Class 1-2T - Auburn Public School 321
74 Class DIAMONDCLASS - Seaford K-7 School 313
75 Class 2L - Swan Valley Anglican Community School 305
76 Class 2R - Mayfield West Public School 304
77 Class 1-2 - King Island District High School 294
78 Class 2A - Emmaus Christian College 285
79 Class 2-ALEPH - Leibler Yavneh College 282
80 Class 4-5 - Crossways Lutheran School 278
81 Class ROOM7 - Flaxmill Primary School 276
82 Class 2-SILVERGUM - Parramatta Public School 270
83 Class SK - St Edmund's School 270
84 Class 6D - Calwell Primary School 265
85 Class YEAR1 - St Joseph's School 264
86 Class 1FB - Burgmann Anglican School 263
87 Class YEAR-5-MRTAYLOR - Sacred Heart Primary School 262
88 Class 3H - Branyan Road State School 261
89 Class ROOM_14 - Curtin Primary School 259
90 Class GARNETCOMMUNITY - Truganina South Primary School 258
91 Class 23WELLING - East Devonport Primary School 258
92 Class 3G - Whitford Catholic Primary School 251
93 Class 3AV-2017 - Beverly Hills North Public School 250
94 Class 2BINGHAM_2017 - Lake Joondalup Baptist College 249
95 Class MAJ - Mt Eliza North Primary School 249
96 Class ROOM_7_2017 - North Perth Primary School 246
97 Class 4-TAME-WOODWARD - Lauderdale Primary School 245
98 Class E042017 - Playford Public School 242
99 Class 2-NAVY - John XXIII Catholic Primary School 240
100 Class 3-4B - Sackville Street Public School 238